Pranešėjai

Konferencijos

Personalo spindesys ir skurdas. Reputacijos kaina

Pranešėjai


Ellen Kjos-Kendall

DNB, Head of Ethics.

Po trijų metų praleistų profesoriaus asistentės pozicijoje Ellen pradėjo konsultuoti organizacijas specialiozuodamasi jų vystymo srityje ir didžiausią dėmesį skirdama etikai. Paskutinius 6 metus ji buvo atsakinga už DNB organizacinės kultūros, vertinamos dėl aukšto etikos standarto, strateginį vystymąsi ir įgyvendinimą

Mariano Andrade Gonzalez

„Barclays” IT centro Lietuvoje vadovas

Antanas Kairys

Vilniaus Universiteto docentas, daktaras. Vilniaus Universiteto Specialiosios psichologijos laboratorijoje užsiima asmenybės testų adaptavimu ir kūrimu.

Kęstutis Gečas

Integruotos komunikacijos agentūros „INK agency“ vyr. partneris Kęstutis Gečas komunikacijos ir žiniasklaidos srityje dirba jau daugiau kaip 22 metus. Tinklaraščio apie reklamą ir komunikaciją „Dansu Dansu“ bendraautorius, nuolat skelbiantis straipsnius apie komunikaciją „Verslo žiniose“, „Verslo klasėje“, „IQ“, www.Delfi.lt, www.15min.lt ir kituose žiniasklaidos kanaluose. Dirbo ir dirba su tokiais prekės ženklais ir įmonėmis kaip ERGO, IBM, Microsoft, YIT Kausta, BIGBANK, Blue Bridge, Alma littera, Dalkia, Vilniaus energija, SEB ir kt.

Reda Lagoneckienė

„TNT Express” personalo ir kokybės vadovė Baltijos šalims.

Rūta Dukštaitė

„Western Union” personalo partnerė

Loreta Paulauskaitė

AB „LESTO” kliento patirčių valdymo padalinio vadovė. Klientų patirties, kokybės ir procesų valdymo ekspertė, turinti 17 metų darbo patirtį. 10 metų dirbo rinkos tyrimų srityje, analizavo klientų aptarnavimo ir žmogiškųjų resursų valdymo procesus bei konsultavo šiais klausimais stambiausias Lietuvos įmones. Praktinės kokybės ir procesų valdymo ir tobulinimo patirties įgijo dirbdama didžiausiose draudimo ir telekomunikacijų bendrovėse. Šiuo metu vadovaujo klientų patirčių valdymo padaliniui AB LESTO.

Darius Bagdžiūnas

„Gaumina” direktorius.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė

Vilniaus universiteto lektorė ir mokslo darbuotoja, Lietuvos psichologų sąjungos valdybos narė. Šešerius metus vadovavo Lietuvos psichologų sąjungos Organizacinės psichologijos komitetui. Mokslinių ir praktinių interesų sritys – organizacinė ir socialinė psichologija, pagrindinės tyrimų temos – organizacinis teisingumas, pilietiškas darbuotojų elgesys ir nesaugumas dėl darbo.

Arnoldas Rogoznyj

Arnoldas karjerą reklamos versle pradėjo rašydamas tuo metu populiariausią reklamos tendencijų blogą - „Žudyk Reklamą”. Šiuo metu jis - komunikacijų agentūros „Open Initiative” skaitmeninių projektų skyriaus vadovas. Arnoldas dirba su didžiųjų Lietuvos kompanijų interaktyviais projektais. Patirtį kaupė reklamos agentūrose "Ogilvy", "Interactive Marketing Partner Baltic", taip pat vadovavo 15min.lt rinkodaros skyriui. Arnoldas yra ir didžiausios Baltijos šalyse konferencijos „LOGIN” sumanytojas ir įkūrėjas.