Kokie mes

Mūsų darbe labai svarbu meistriškumas, etika, išpildyti lūkesčiai.

Mums rūpi mūsų rinkos prestižas. Keliame jį laikydamiesi aukštų principų ir būdami perfekcionistai savo veikloje.

Esame vieni iš tiesioginės darbuotojų paieškos lyderių Lietuvoje. Veiklą pradėjome prieš 7 metus ir per tą laiką atlikome daugiau kaip 200 tiesioginės darbuotojų paieškos projektų Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje.

Žinome, kad talentingi, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai yra išskirtinis kompanijų turtas. Ypač, kai jie dirba geriausioje – labiausiai jiems tinkančioje vietoje. Mūsų klientams randame naujus kolegas – aukščiausios klasės specialistus, kurie jų komandoms atneša reikalingą kompetenciją, energiją ir siekiamus rezultatus.

Esame daugelio pirmaujančių įmonių partneriai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, todėl savo teikiamų paslaugų kokybę suvokiame kaip vizitinę kortelę. Už įgyvendintus tiesioginės darbuotojų paieškos projektus klientams suteikiame kokybės garantijas.

Puikiai suprantame savo klientų poreikius ir išmanome jų veiklą, todėl galime pakviesti geriausiai jų lūkesčius atitinkančius kandidatus. Nuolat tobuliname taikomas metodikas ir siekiame aukščiausios klasės meistriškumo.