Kompetencija

Mūsų darbas prasideda tuomet, kai vieša atranka neatneša naudos.

Esame kompetentingi surasti išskirtinius darbuotojus šiose verslo srityse: administracija, finansai, pardavimas, rinkodara, IT, logistika, komunikacija, personalo vadyba, verslo valdymas.

Specializuojamės tiesioginėje aukščiausiojo ir viduriniojo lygmens vadovų bei specialistų paieškoje. Mūsų paslaugos skirtos įmonėms ir organizacijoms, ieškančioms talentingų naujų kolegų ir aukščiausios klasės profesionalų savo komandoms Lietuvoje bei užsienyje.

Personalo paiešką vykdome tiesioginės darbuotojų atrankos būdu, dar vadinamu galvų medžiokle (angl. headhunting). Vadinasi, darbuotojo paieškos neviešiname, o su potencialiais kandidatais bendraujame asmeniškai. Toks darbuotojų atrankos būdas vertingas tuomet, kai vieša atranka neduotų norimų rezultatų, nes dalis kandidatų joje tiesiog nedalyvautų – talentingi darbuotojai dažniausiai patys darbo neieško, darbas susiranda juos.

Kiekvieną vykdomą paiešką suplanuojame ir atliekame pagal konkrečius kliento reikalavimus ir poreikius. Išklausome Jūsų pageidavimus, ištiriame reikiamą pareigybę ir pritaikome tuos tiesioginės paieškos metodus, kurie jai labiausiai tinka.

Aukščiausios klasės specialistus randame laikydamiesi griežto konfidencialumo ir etikos principų. Kandidatus atrenkame tik pagal atidžiai patikrintas rekomendacijas, o už įgyvendintus tiesioginės darbuotojų paieškos projektus klientams suteikiame kokybės garantijas.