Karjeros konsultacijos

Supratimas, kas vyksta rinkoje, – gera pradžia ir pusė sėkmės ieškant trokštamo darbo. Visų lygių ir sričių darbuotojams, siekiantiems aukščiausios klasės.

Jei jau priėmėte sprendimą imtis pokyčių profesinėje veikloje, siekiate daugiau atsakomybės ar norėtumėte save realizuoti naujoje srityje – pasikonsultuokite. Tokiu būdu padidinsite savo šansus, kad Jūsų karjera klostysis sėkmingai ir tapsite aukščiausios klasės specialistu ar vadovu.

Karjeros konsultacijos gali būti naudingos visų lygių darbuotojams, ieškantiems naujų profesinių galimybių ir tobulėjimo. Pasitarkite, kokios tendencijos šiuo metu vyrauja darbo rinkoje, kokio darbo užmokesčio galite tikėtis. Patyrusio profesionalo patarimai padės suprasti, kokio darbo ar kokios pozicijos galėtumėte siekti su turima kvalifikacija. Tiesiogiai ir asmeniškai sužinosite, kokios srities specialistų ir kur šiuo metu labiausiai trūksta.

Patarsime, kaip tapti trokštamu darbuotoju ar vadovu darbo pokalbio metu, net jei tai jau ir nebus standartinis pokalbis dėl darbo – kas Jūsų atveju svarbu darbdaviui, ko ir kaip gali teirautis ir kaip jam parodyti savo stipriąsias puses, kad būtumėte priimtas į komandą.

Kartu su mūsų pagalba sudarykite savo karjeros planą, kuris garantuotų Jums savirealizaciją, tobulėjimą, atitinkamą atlygį ir pasitenkinimą savo veikla.