Tiesioginė darbuotojų paieška

Savo klientams galime surasti naujų kolegų vietos rinkoje ir kitose šalyse, kurie norėtų dirbti Lietuvoje.

Esame čia, jei užsienio kompanijoms reikalingos Lietuvos vadovų ar aukštos kvalifikacijos darbuotojų kompetencijos.

Mes teikiame tiesioginės vadovų ir aukščiausios klasės specialistų paieškos paslaugas Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir kitų šalių įmonėms. Taip pat galime pasiūlyti kvalifikuotų darbuotojų paieškos ir įdarbinimo paslaugas iš kitų šalių rinkų bei vykdome tiesioginę atranką ir teikiame įdarbinimo paslaugas užsienio šalių bendrovėms, ieškančioms išskirtinių kompetencijų darbuotojų Lietuvoje.

Tiesioginė darbuotojų paieška yra tokia visų lygių vadovų bei kvalifikuotų specialistų atrankos forma, kai naujas kolega surandamas neviešinant atrankos įprastu darbo skelbimu, o su potencialiais kandidatais bendraujama asmeniškai.

Jei Lietuvoje reikiamą kvalifikaciją ar specifinę patirtį turinčių vadovų ar darbuotojų nėra, rinkoje jaučiamas jų trūkumas ir tai stiprina įmonių tarpusavio konkurenciją, galime pasiūlyti tiesioginės darbuotojų paieškos paslaugas kitose šalyse. Vadinasi, savo klientams surandame visų lygių vadovus ar išskirtinius specialistus kitose šalyse ir padedame sutvarkyti jų įdarbinimo formalumus Lietuvoje.

Užsienio bendrovėms gali būti naudinga Lietuvos aukščiausiojo ir viduriniojo lygmens vadovų, aukštos kvalifikacijos specialistų patirtis, todėl galime Jums surasti reikiamos kompetencijos darbuotoją Lietuvoje ir padėti sutvarkyti jo įdarbinimo formalumus bet kurioje šalyje.

Tiesioginės darbuotojų atrankos būdu surasime ir padėsime sudominti išskirtinę patirtį turinčius kandidatus, kurie Lietuvoje dirba įmonių valdymo, rinkodaros, logistikos, e – komercijos, informacinių technologijų srityse ar turi sukaupę vertingos įmonių paruošimo pardavimui patirties ir galėtų ją sėkmingai pritaikyti kitų šalių įmonėse.