Valdybos narių paieška

Žvilgsnis iš šalies Jūsų įmonės valdyboje – didesnis konkurencinis pranašumas .

Nepriekaištingos reputacijos, aukščiausios klasės profesionalai iš nekonkuruojančių verslo sektorių.

Nepriklausomas valdybos narys ar keli nariai – galbūt kaip tik šios dalies trūksta sėkmingai Jūsų verslo plėtrai. Aukštos kvalifikacijos verslo profesionalas, dirbdamas Jūsų įmonės valdyboje, gali suteikti vertingų įžvalgų vadovų komandai, taip padėdamas sumažinti galimas verslo rizikas ir padidinti įmonės konkurencinį pranašumą.

Dirbdamas valdyboje nepriklausomas narys padės pakoreguoti veiklos strategiją, verslo modelį, darbo organizavimą ar plėtros kryptis, kurios iki šiol neleido Jūsų įmonei augti ir kurti vertę akcininkams. Nepriklausomas valdybos narys veikia kaip patikėtinis, kuris gali suteikti informacijos apie vadovų komandos darbą, situaciją įmonėje ir jos perspektyvas.

Nepriklausomais valdybos nariais tampa patyrę kitų verslo sričių profesionalai, įmonių vadovai, finansų direktoriai, kurie nori ir gali konsultuoti įmones su jomis nekonkuruodami.

Padėsime surasti tokį valdybos narį Jūsų įmonei , kuris bus aukščiausios klasės profesionalas, turės Jūsų verslui reikalingos patirties, nepriekaištingą reputaciją ir bus pripažįstamas bei vertinamas rinkoje už pasiekimus.

Galime padėti suformuoti visą nepriklausomą valdybą, kuri atitiks aukščiausius verslo ir organizacijų valdymo standartus.