Patirtis

Sugebame rasti tinkamiausius naujus kolegas įmonių vadovams bei svarbiausiems specialistams dirbdami neviešai.

Klientų, kandidatų ir rekomendacijas teikiančių asmenų konfidencialumas – neginčijamas mūsų darbo kokybės standartas.

  

Mūsų patirtis rodo, kad tiesioginės darbuotojų paieškos būdu į kompaniją pakviesti vadovai ir aukščiausios klasės specialistai atneša didžiausią naudą mūsų klientams. Tikslingai surastas darbuotojas, turėdamas galimybę atsiskleisti tinkamoje aplinkoje, tampa motyvuotu, lojaliu ir rezultatyviu kolega naujojoje komandoje.

Vykdydami paiešką mes išlaikome ir garantuojame kliento konfidencialumą – neviešiname įmonių ir organizacijų, kuriems teikiame tiesioginės darbuotojų paieškos paslaugas. Todėl svetainėje nerasite mūsų klientų pavadinimų ir logotipų. Niekada neviešiname ir atrenkamų specialistų bei šaltinių, kurie mums teikia rekomendacijas apie potencialius kandidatus.

Didžiausią patirtį sukaupėme rasdami darbuotojus savo klientams, kurių standartas – ne šiaip puikūs pardavimo, rinkodaros ar komunikacijos, taip pat administracijos, IT, logistikos, finansų, personalo ar verslo vadybos sričių specialistai, bet aukščiausios klasės savo srities profesionalai.

Ieškodami tokių žmonių Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, geriausiai pažinome finansinio tarpininkavimo ir draudimo, mažmeninės prekybos bei greito apyvartumo prekių, nekilnojamojo turto, statybų ir gamybos sektorius.